Etkinliğin Tarihi:
21.05.2006
Etkinliğin Yeri: ASLANTAŞ BARAJI VE CİVARI
|
|
ASLANTAŞ BARAJ GEZİSİ ÜYELERİMİZ VE EMO-GENÇ ÜYELERİMİZİN KATILIYLA GERÇEKLEŞTİ.
Aslantaş Barajı Gezisi, Gaziantep ve Sütçü İmam üniversitesi Elektrik - Elektronik mühendisliği öğrencileri, Üyelerimiz ve ailelerinin katılımı ile son derece keyifli bir ortamda gerçekleşti.Barajda'ki Teknik gezinin sonrasında Aslantaş barajı sosyal Tesislerinde Baraj gölü manzaralı Öğle yemeğinin ardından Baraj yakınındaki Türkiye'nin ilk Açık Hava müzesi gezildi.Dönüş yolu üzerinde ise Roma Döneminden kalma Kale ve Amfi Tiyatro Gezildi.Toplu Fotoğraf çekiminin ardından Gaziantep'e dönüş yapıldı.
![](https://www.emo.org.tr/resimler/baslik_01.png) |
Yorumlar |
|
|
Yorumlar moderator kontrolünden geçmektedir. e-Posta adreslerinin gerçekliği kontrol edilir. |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/btn_yorum_ekle.gif) |
YORUMLAR BÖLÜMÜNÜN KURALLARI:
Yazılan tüm yorumlar moderator kontrolünden geçmektedir. Moderator yorum yazanlara veya üçüncü kişilere hakaret ya da bu kişilerle ilgili küçültücü sözler içeren yorumları yayına uygun görmez ve siler. Sayfanın niteliğine göre tüm yorumlar moderator kontrolunden geçerek yayınlanıyor olabilir. Bu durumda yorumlarınız anlık olarak yayına girmez. Yine de yayına girmiş olsa dahi moderator daha sonra aynı yorumu yayından kaldırabilir. Moderator kontrollu yayın niteliği taşımayan forumlarda yazılan yorumlar anlık yayına girer fakat moderator yayınının devamında sakınca gördüğü yorumları yayından kaldırabilir. Yazılan yorumların güvenilirliğini artırmak amacıyla yorum yazana ait e-posta adreslerinin gerçekliği kontrol edilebilir. Bunun için e-posta adresine kontrol bağlantısı içeren e-posta gönderilir ve bu bağlantıya tıklanılması beklenir. Forumlarda yazılan yorumların kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız edici ve yasalara aykırı olmaması çok önemlidir. Yorumların sorumluluğu tamamen yazarına aittir.
|