![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
EMO Antalya Şube`nin düzenleyiciliğinde gerçekleştirilen Mesleki Denetim Çalıştayı tamamlandı. Şubemizin de katılım sağladığı 1-2 Ekim tarihlerinde yapılan çalıştay sonucunda “Proje hizmetlerindeki mesleki denetimin fiili durum ve hukuksal altyapı göz önüne alınarak farklı bir metedolojiye kademeli olarak dönüştürülmesi için önümüzdeki dönemde Oda Yönetim Kurulu`nun belirleyeceği yöntem ve çalışma grupları ile çalışma yürütülmesi” kararı alındı.
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|