![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
MEDAŞ elektrikçilerle bir araya geldi Meram Elektrik Dağıtım A.Ş. (MEDAŞ) elektrikçiler ve elektrik mühendisleriyle bir araya geldi. Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) tarafından organize edilen toplantıya, EMO Konya Temsilcisi Sait Şahin, Konya Elektrikçiler Odası Başkanı Arif Yeşildaş, MEDAŞ Genel Müdürü Erol Uçmazbaş, Türk Telekom Yöneticisi Muzaffer Yılmaz ile Konya da faaliyet gösteren elektrik mühendisleri ve elektrikçiler katıldı.
Toplantıda Elektrik Mühendisleri, MEDAŞ‘ın mühendislerin aktif bir şekilde görev aldığı yeni bağlantı sürecindeki uygulamalarından, bağlantı görüşü ve proje onay işlemlerine hızla geri dönüş yapılıyor olmasından dolayı memnuniyetlerini ifade etti. MEDAŞ Genel Müdürü Uçmazbaş konuşmasında, şirket olarak sorumluluk alanındaki 6 ilde elektrik mühendisleri ve elektrikçilerden alman geri bildirimler ile bağlantı süreçlerinde iyileştirmeler yapıldığını, söz konusu uygulamalardan duyulan memnuniyetin burada bir kez daha dile getirilmesinden duyduğu memnuniyeti ifade etti.
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|