![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
MEDAŞ, elektrikçiler ve elektrik mühendisleriyle bir araya geldi Meram Elektrik Dağıtım A.Ş. (MEDAŞ) elektrikçiler ve elektrik mühendisleriyle bir araya geldi. Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) tarafından organize edilen toplantıya, EMO Konya Temsilcisi Sait Şahin, Konya Elektrikçiler Odası Başkanı Arif Yeşildaş, MEDAŞ Genel Müdürü Erol Uçmazbaş, Türk Telekom Yöneticisi Muzaffer Yılmaz ile Konya da faaliyet gösteren elektrik mühendisleri ve elektrikçiler katıldı.
Toplantıda Elektrik Mühendisleri, MEDAŞ‘ın mühendislerin aktif bir şekilde görev aldığı yeni bağlantı sürecindeki uygulamalarından, bağlantı görüşü ve proje onay işlemlerine hızla geri dönüş yapılıyor olmasından dolayı memnuniyetlerini ifade etti. EMO Konya İl Temsilcisi Sait Şahin toplantıya katılanlara teşekkür ederken, Elektrikçiler Odası Başkanı Arif Yeşildaş sektörün tüm paydaşlarının bir araya geldiği bu tür organizasyonların elektrik sektörünü daha ileriye götüreceğine inandığını söyledi.
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|