![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
MEDAŞ, Elektrik Mühendisleri ve Elektrikçiler Odası temsilcileri ile bir araya geldi. Toplantıya MEDAŞ Genel Müdürü Erol Uçmazbaş, Elektrik Mühendisleri Odası Konya Temsilcisi Sait Şahin, Elektrikçiler Odası Başkanı Arif Yeşildaş, temsilci yardımcıları, mühendisler ve elektrikçiler katıldı.
İletişim her sorunu çözer MEDAŞ çözüm ortaklarıyla buluşmalarını sürdürüyor Konya‘da, Meram Elektrik Dağıtımı A.Ş. (MEDAŞ), Elektrik Mühendisleri ve Elektrikçiler Odası temsilcileri ile bir araya geldi. MEDAŞ‘ın ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya MEDAŞ Genel Müdürü Erol Uçmazbaş, Elektrik Mühendisleri Odası Konya İl Temsilcisi Sait Şahin, Elektrikçiler Odası Başkanı Arif Yeşildaş, temsilci yardımcıları, mühendisler ve elektrikçiler katıldı. Toplantıda konuşan Elektrik Mühendisleri Odası Konya II Temsilcisi Sait Şahin, üyelerinin diğer dağıtım bölgelerinde de iş yaptıklarını yalnız MEDAŞ‘ın müşteri odaklı yaklaşımının mühendisleri ve dolayısıyla 6 ildeki vatandaşların tamamını ilgilendiren süreçlerde hızlı aksiyon alıyor olmasından duyulan memnuniyeti iletti. Şahin, "Mühendisler ve elektrikçiler olarak bizler MEDAŞ‘ın çözüm ortağı olduğumuzu son yıllarda yakından hisseder olduk. Dileriz bu model tüm Türkiye‘ye örnek olur" dedi.
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|