![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
IEEE İTÜ PES Komitesi tarafından düzenlenen Nükleer Enerji Paneli, 16 Mart 2022 Çarşamba günü EEB Ömer Korzay Konferans Salonun`da gerçekleşecek. Panelde nükleer enerji ve santraller ile ilgili olumlu ve olumsuz fikirlerin paylaşılması, fayda-zarar analizi ile konunun tartışılmasını, nükleer enerjiyi kullanmalı mıyız, kullanmamalı mıyız? ` sorularının cevaplanacağı etkinliğin başlangıç saati 18.00.
![Bu resim için alternatif metin açıklaması yok](https://media-exp1.licdn.com/dms/image/C4D22AQH6DPHZdgJ1SQ/feedshare-shrink_800/0/1647426874302?e=1650499200&v=beta&t=j821oKD0e1nw3EPIECU2tDg4kN0xuI4R_gGcH_qsios)
![](https://www.emo.org.tr/resimler/baslik_01.png) |
Fotoğraflar |
|
|
|
|
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/baslik_01.png) |
Çok Okunanlar |
|
|
|