![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
Odamız Genel Merkezi öncülüğünde, EMO İstanbul Şubemizin destekleri ile çadırkentler için gerekli elektrik malzemeleri, İstanbul Büyüksehir Belediyesi`ninin malzeme destekleri, Kahramanmaraş Temsilciligimiz aracı ile ilgili yerlere ulaşmıştır. EMO İstanbul Şubeye, Şube Başkanı Sn.Nur Güleç`e ve YK`na, Istanbul Büyükşehir Belediyesi`ne desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/baslik_01.png) |
Çok Okunanlar |
|
|
|