![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
28.04.2023 saat 15.00`da Aktif Elektroteknik`ten H. Mert DİRİK`in sunumuyla Endüstriyel Tesislerde Güç Kalitesi, Harmonikler ve Kompanzasyon Sistemleri başlıklı seminer EMO Muğla İl Temsilciliği İsmail Orkun Yılmaz Toplantı Salonunda düzenlendi. Seminer ; • 5 Mayıs Cuma günü saat 15.00`da EMO Denizli Şubesinde • 8 Mayıs Pazartesi günü 15.00`da EMO Uşak İl Temsilciliğinde Düzenlenecektir. Katılımlarınızı dileriz.
![](https://www.emo.org.tr/resimler/baslik_01.png) |
Fotoğraflar |
|
|
|
|
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/baslik_01.png) |
Çok Okunanlar |
|
|
|