![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkarak, laik, demokratik ve tam bağımsız Türkiye’nin kuruluşu için ilk adımı attığı günün üzerinden 104 yıl geçti. 19 Mayıs Atatürk`ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı coşku ve gururla kutluyoruz. Kişi değil, millet egemenliğine dayalı Cumhuriyetimize sahip çıkarak, Atatürk’ün yaktığı ışığı kararlılıkla izlemeye devam edeceğiz.
![](https://www.emo.org.tr/resimler/baslik_01.png) |
Fotoğraflar |
|
|
|
|
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/baslik_01.png) |
Çok Okunanlar |
|
|
|