![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
Şube Yönetim Kurulumuz, Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şehmus DEMİR ve Rektör Yrd. Prof. Dr. Metin BEDİR` e hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundular. Sektörel gelişmeler, Şube faaliyetlerimiz ve Mühendislik Fakültesi öğrencilerine yönelik yapılacak faaliyetlere ilişkin görüşmeler gerçekleşti. Sn. Rektör ve Rektör Yardımcısına başarılar diler, nazik karşılamaları için teşekkür ederiz.
![](https://www.emo.org.tr/resimler/baslik_01.png) |
Fotoğraflar |
|
|
|
|
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/baslik_01.png) |
Çok Okunanlar |
|
|
|