![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
Katılımcılarını bir yandan yeni iş birlikleri için potansiyel müşterilerle bir araya getirirken, diğer yandan fuar süresince düzenlenecek “BIG 3” panelleri ve zirvesi ile 3 gün boyunca bilgi ve deneyimlerin paylaşıldığı bir platform oluşturan Rail Industry Show Zirve ve Fuarı, bu yıl da 19-21 Eylül 2023 tarihlerinde TÜYAP Fuar Merkezinde katılımcı ve ziyaretçileri ile buluşacak. Şubemizin de yer alacağı etkinliğe tüm üyelerimizin katılımını bekleriz.
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|