![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
Şubemize bağlı Emo Hakkari İlTemsilciliği Şube Yönetim Kurulu üyelerimizce 11 mart 2024 tarihinde ziyaret edildi.Ziyarette Hakkari ilinde faaliyet yürüten Odamız üyeleriyle düzenlenen yemekte biraraya gelindi.Yemeğin ardından üyelerle toplantı yapıldı.Toplantıda; il temsilciliğimizin durumu, Oda-üye ilişkileri, Şube/Temsilcilik faaliyetleri, meslek alanlarımız, üye ve mesleki sorunlar ve çözüm önerileri ele alınarak değerlendirildi.
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/baslik_01.png) |
Çok Okunanlar |
|
|
|