![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
Türkiye İşçi Partisi (TİP) Şişli İlçe Yönetim Kurulu ve Şişli Belediye Başkan Adayı Mehmet Tolga Bektaş 12 Mart 2024 Salı günü Şubemiz Yönetim Kurulu`nu ziyaret etti. TİP Heyeti tarafından Şişli`deki yerel yönetim politikalarına ve meslek örgütlerinin kamu politikasındaki önemine dair aktarımın yapıldığı görüşme 31 Mart Mahalli İdari Seçimlerine ilişkin yapılan sohbetle son buldu.
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/baslik_01.png) |
Çok Okunanlar |
|
|
|