![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
Şube Yönetim Kurulu ve Şube Örgütlenme Komisyonumuz 20 nisan 2024 tarihinde Muş ili`nde bulunan üyelerimiz ile bir araya geldi. Toplantımıza ziyarette bulunan Muş belediye Eşbaşkanı Sırrı Söylemez ve Muş ili Ticaret ve Sanayi Odası başkanı Erdal Koç , Muş Sanayi Ticaret Odası Meclis başkanı ve Meclis üyeleri ile Muş Ilinin kentsel sorunları teknik ve elektrik alanındaki sorunlar dile getirildi ve degerlendirmeler alındı. Üye buluşmasında yapılan toplantıda; Oda-üye ilişkileri, Oda örgütlenme çalışmaları kapsamında Muş ili`nde Temsilcilik oluşturulma çalışmaları, Oda faaliyetleri ve mühendislik meslek yaşamına ilişkin konular ele alınarak değerlendirildi.
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/baslik_01.png) |
Çok Okunanlar |
|
|
|