EMO İzmir Şubesi Öğrenci Üye Kolu EMO-Genç üyelerine yönelik olarak 4 Mayıs 2024 tarihinde Şube Hizmet Binasında kahvaltılı buluşma düzenlendi.
Oda-öğrenci üye ilişkilerini güçlendirmek, EMO-Genç üyelerinin görüş ve önerilerini değerlendirmek amacıyla biraraya gelinen etkinliğe Şube Yönetim Kurulu üyelerinin yanısıra deneyimli mühendisler de katıldı. Deneyimli meslektaşlarımızın meslek yaşamlarından bilgilerini de paylaştığı buluşmada; EMO-Genç üyeleri de öğretim hayatına ilişkin taleplerini dile getirdiler. Oldukça verimli geçen kahvaltı etkinliğine EMO-genç üyeliği olmayan elektrik, elektronik, biyomedikal mühendisliği öğrencileri de gelerek EMO`yu yakından tanımış oldular.
|