![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
18 Mayıs 2024 Cumartesi Günü 18.Dönem Şube Yönetim Kurulumuz, Artvin İl Temsilciliğimizde bulunan üyelerimiz ile kahvaltıda buluştu. Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Emre Akyüz, Yönetim Kurulu Sayman Üyemiz Serdar SUNGUR ve Yönetim Kurulu Yazman üyemiz Mustafa Yıldız`ın katılımıyla gerçekleşen kahvaltıda üyelerimizin karşılaştıkları sorunlar ve çözüm önerileri ve 18. Dönemde planlanan ve planlanacak olan etkinlikler ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. Etkinliğe katılan tüm üyelerimize katılım ve katkılarından dolayı teşekkür ederiz.
![undefined](http://www.emo.org.tr/ekler/41b699bbd517d8c_ek.jpg) ![undefined](http://www.emo.org.tr/ekler/1fe9dbf79bc4a4d_ek.jpg) ![undefined](http://www.emo.org.tr/ekler/a3e9dc74cb7d927_ek.jpg) ![undefined](http://www.emo.org.tr/ekler/d84fd6567e49434_ek.jpg)
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/baslik_01.png) |
Çok Okunanlar |
|
|
|