ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZ,ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI PROF. DR. YILMAZ BÜYÜKERŞEN`İ VE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BİLGİ İŞLEM DAİRE BAŞKANI SERDAR ERGEN `İ ZİYARET ETTİ
Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet ŞAKAR, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Salih EĞERCİ, Yönetim Kurulu üyelerimiz Gülderen ÖZDEMİR, Sezen Gamze GÜNEY, Fatma YURTSEVER ve Teknik Görevlimiz Emre FİDAN, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz BÜYÜKERŞEN`i ve Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Daire Başkanı Serdar ERGEN `i ziyaret etti.