![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet ŞAKAR, Başkan Yardımcımız Salih EĞERCİ, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Gülderen ÖZDEMİR, Fatma YURTSEVER, İpek TÜRE KARAN, Berkan Emre GÜL ve Teknik Görevlimiz Emre FİDAN, Eskişehir Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım KURT’u ve Başkan Yardımcısı Emre GENÇ`i makamlarında ziyaret etti.Elektriksel güvenlik konusunda işbirliği yapılabilecek çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|