![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
26-27 Nisan 2024 tarihlerinde Ankara`da gerçekleştirilen Elektrik Mühendisleri Odası 49. Olağan Genel Kurulu, 28 Nisan 2024 tarihinde yapılan seçimlerde EMO Yönetim Kurulu, Onur Kurulu ve Denetleme Kurulu asıl ve yedek üyeleri; EMO`yu TMMOB Genel Kurulu`nda temsil edecek asıl ve yedek delegeler ile TMMOB Yönetim Kurulu, TMMOB Yüksek Onur Kurulu ile TMMOB Denetleme Kurulu adaylarının belirlenmesiyle tamamlanmıştır.
Seçimler sonucunda, Elektrik Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi`nin 5. 6. 7. Dönemlerinde Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Ender KELLECİ, Oda Yönetim Kurulu`na seçilmiştir. Ender KELLECİ`yi ve oda kurullarına seçilenleri tebrik eder, görevlerinde başarılar dileriz.
Genel kurul sürecinde Şubemizi temsil eden delegelerimize, katılımları için teşekkür ederiz.
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|