![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
Şube Başkanımız Ahmet ŞAKAR, Başkan Yardımcımız Salih EĞERCİ, Yazmanımız A.Kadir KOZANDAĞI, Saymanımız Özcan ÖZDEMİR ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Gülderen ÖZDEMİR, S.Gamze GÜNEY, İpek TÜRE KARAN, Fatma YURTSEVER, Murat GÜMÜŞEL Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe ÜNLÜCE ’yi makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.
Yönetim Kurulumuz, Sayın ÜNLÜCE `yi 14 Mayıs 2024 tarihinde Vecihi Hürkuş Havacılık ve Teknoloji Parkı’nda; Şubemiz, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ve Eskişehir Teknik Üniversitesi iş birliği ile gerçekleştirilecek olan “Havacılık ve Aviyonik Sistemler Paneli” ne davet etti.
Eskişehir’in eğitim, kültür- turizm, tarım, sanayi, demiryolu ve havacılık gibi birçok konuda önemli bir noktada olduğunu belirten ÜNLÜCE, panelin hem sektörün önde gelenlerine hem de bu şehirde eğitim gören öğrencilere büyük katkı sunacağını ifade etti.
![](https://www.emo.org.tr/resimler/baslik_01.png) |
Fotoğraflar |
|
|
|
|
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|