![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet ŞAKAR, Saymanımız Özcan ÖZDEMİR, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Gülderen ÖZDEMİR, İpek TÜRE KARAN, Sezen Gamze GÜNEY ve Teknik Görevlimiz Emre FİDAN, Eskişehir Tepebaşı Belediye Başkanı Dt.Ahmet ATAÇ`ı makamında ziyaret ederek görevlerinde başarılar diledi.Elektriksel güvenlik konusunda işbirliği yapılabilecek çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulunuldu. ATAÇ, ziyaretleri için Yönetim Kurulumuza teşekkür etti.
![](https://www.emo.org.tr/resimler/baslik_01.png) |
Fotoğraflar |
|
|
|
|
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|