Ankara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi`nde 8 Temmuz 2024 Pazartesi günü gerçekleşen mezuniyet törenine EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Aslan katılım sağladı. Aslan, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden derece ile mezun olan genç meslektaşlara hediyelerini ve isimlerine düzenlenen Sevgi ve Barış Ormanı Fidan Dikim Sertifikalarını takdim etti.
Ankara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yusuf Kaan Kadıoğlu ve Rektör Prof. Dr. Necdet Ünüvar‘ın açılış konuşmalarını gerçekleştirdiği törende Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Asım Egemen Yılmaz ve diğer bölüm başkanları, öğretim elemanları, meslek odası temsilcileri, öğrenci aileleri ve öğrenciler de yer aldı.
|