EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Aslan ve Yönetim Kurulu Üyesi Selçuk Topal 9 Temmuz 2024 Salı günü EMO Konya İl Temsilciliğine bir ziyaret gerçekleştirdiler. EMO Konya İl Temsilcisi Özkan Keskin`in ev sahipliği yaptığı ziyarette temsilciliğimize bağlı üyelerimizin talep ve öneri ile önümüzdeki dönem temsilcilik çalışma alanında yürütülecek faaliyetlere ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu.