![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
35. Olağan Genel Kurulumuzda seçilen Yönetim Kurulu üyelerimiz 1 Mart 2006 günü mazbatalarını alarak göreve başladı. 1 Mart akşamı 34. Dönem Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya gelerek görevi devralan Yönetim Kurulu üyeleri görev dağılımını da aşağıdaki gibi yaptılar.
35. DÖNEM YÖNETİM KURULU GÖREV DAĞILIMI
Erol Celepsoy - Başkan
Tahir Çiçekci - Başkan Yardımcısı
Önder Al - Yazman Üye
Erhan Denizeri - Sayman Üye
Nusret Gerçek - Üye
Ümit Erdoğdu - Üye
Bülent Yılmaz - Üye
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/baslik_01.png) |
Çok Okunanlar |
|
|
|