![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
Marmara Enerji Forumu bileşenleri 14 Nisan günü Şubemiz Tülin Aydın Eğitim Merkezi'nde toplandı. EMO İstanbul, Bursa ve Kocaeli Şube başkan ve temsilcilerinin katıldığı toplantıda; Marmara Enerji Forumu (MEF) Yürütme ve Danışma Kurulu'nun ivedi olarak oluşturulması kararı alındı. Ayrıca oluşacak Danışma Kurulu'na sunulmak üzere, konu başlıkları ve öneriler biraraya getirildi. Toplantıda; 12 Mayıs tarihinde Yürütme ve Danışma Kurulu'nun toplanması, MEF programının ve çalışma planının tamamlanması kararı alındı.
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/baslik_01.png) |
Çok Okunanlar |
|
|
|