![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
TMMOB Ankara İl Koordinasyon Kurulu’nun (İKK) 4 Eylül 2008 tarihinde yapılan olağan toplantısında, Sekreterlik görevine seçilen Elektrik Mühendisleri Odası Ankara Şubesi, 11 Eylül 2008 tarihinde İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi’nden görevi teslim aldı.
TMMOB Yönetim Kurulu‘nun 6 Eylül 2007 tarih ve 104 No‘lu kararı sekreterliğe ataması uygun görülen Elektrik Mühendisleri Odası Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Pektaş TMMOB Ankara Bileşenlerinden yaklaşık 40 kişilik bir grubun katılımıyla gerçekleşen yemekli toplantıda görevi teslim aldı. TMMOB‘nin 39. döneminin ikinci yarısından itibaren görevi sürdürmekte olan İMO Ankara Şubesi adına devir-teslim konuşmasını Ferhat Yaşar Arıkan yaptı. Tüm İKK bileşenleri adına yeni görevinde EMO Ankara Şubesi‘ne başarılar dileyen Arıkan çalışma dönemi boyunca her türlü katkı ile sekreterya görevini yürütecek olan EMO Ankara Şubesi‘ne destek olacakları mesajını verdi. Arıkan‘ın ardından konuşma sırasını alan EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Pektaş ise bu görevin bir bayrak yarışı niteliğinde olduğunu belirterek "zamanı geldiğinde tüm İKK Bileşenleri bu bayrağı taşıyacak ve daha da yukarı yükseltmek için elinden geleni yapacaktır. Bugün bu görev Şubemize verilmiştir, bu bayrağı taşımaktan onur duyarız" diyerek sözlerini tamamladı.
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|