![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
Sekreteryası Elektrik Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesi tarafından yürütülen TMMOB Diyarbakır İKK Bileşenlerini oluşturan Odaların yönetici, temsilcileri ve üyelerinden oluşan geniş bir kitle ile Diyarbakır Dağkapı meydananında düzenlenen 1 Mayıs kutlamalarına katıldı.İKK bileşenlerinden olan Şubemiz de 1 Mayıs kutlamasına Yönetim Kurulu ve Üyelerimizle iştirak etti.
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/baslik_01.png) |
Çok Okunanlar |
|
|
|