![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
29 Nisan 2011 Cuma günü, Şube Yönetim Kurulu Başkanı A. Levent Egüz, Şube Yazman Üyesi Ender Kelleci ve Şube Örgütlenme Sekreteri Kaan Hürler, TÜLOMSAŞ Genel Müdürü Hayri Avcı`yı ziyaret ettiler. Şube Yönetim Kurulu Başkanı A. Levent Egüz, 7-9 Nisan 2011 tarihlerinde düzenlenen EUSİS`2011`in Eskişehir ayağında ev sahiğliği yapan TÜLOMSAŞ`ın, sempozyuma destek ve katkılarından dolayı TÜLOMSAŞ Genel Müdürü Hayri Avcı`ya plaket takdim etti.
![](https://www.emo.org.tr/resimler/baslik_01.png) |
Fotoğraflar |
|
|
|
|
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|