Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Eskişehir İl Koordinasyon Kurulu (İKK), TMMOB`nin susturulması, etkisizleştirilmesi ve teslim alınmasını hedefleyen, yaşam alanlarını yok eden, dereleri kıyıları yağmalayan, tüm ülkeyi rantsal şantiyeye çeviren, yapı üretim ve denetim sürecini tekelleştirerek meslek mensubu olmayanların eline teslim eden torba yasa taslağına karşı; imza kampanyası başlatıyor.
İMZA KAMPANYASINA DESTEK ÇAĞRISI Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB)‘nin susturulması, etkisizleştirilmesi ve teslim alınmasını hedefleyen, yaşam alanlarını yok eden, dereleri kıyıları yağmalayan, tüm ülkeyi rantsal şantiyeye çeviren, yapı üretim ve denetim sürecini tekelleştirerek meslek mensubu olmayanların eline teslim eden torba yasa taslağına karşı; 11 Ocak 2012 Cuma günü saat 16:00 da Sağlık Müdürlüğü önünde "İmza Kampanyası" başlatılacaktır. Tüm Mühendis, Mimar ve Şehir Plancı meslektaşlarımızı, Meslek Odalarının, Sendikaların, Siyasi Partilerin, Sivil Toplum Örgütlerinin temsilcilerini ve tüm halkımızı, imza kampanyamıza katılarak, yasa meclise gelene kadar ve geldikten sonra her süreçte TMMOB`ye sahip çıkmaya ve destek olmaya davet ediyoruz. Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Eskişehir İl Koordinasyon Kurulu (İKK)
|