![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
Suriye halklarının geleceğini ellerinden alan ve yaşadığımız toprakları ABD emperyalizminin kirli üssü haline getirilmesine karşı eşit, özgür, demokratik ve bağımsız bir ülke mücadelesini hep birlikte büyütmek için 20 Ocak 2013 Pazar günü Kadıköy İskele Meydanına yürüyüş ve basın açıklaması yapılacaktır. Etkinlik detayları duyurumuzun devamındadır.
"Suriye`ye Emperyalist Müdahaleye Hayır" demek için, DİSK İstanbul Bölge Temsilciliği, KESK İstanbul Şubeler Platformu ve İMOK (İstanbul Meslek Odaları Koordinasyonu: TMMOB İstanbul İl Koordinasyon Kurulu, İstanbul Tabip Odası, İstanbul Barosu, İstanbul Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası, İstanbul Eczacı Odası, İstanbul Diş Hekimleri Odası, İstanbul Veteriner Hekimler Odası) yürüyüşe katılarak destek verecek. Katılımınızı bekliyoruz Tarih : 20 Ocak 2013 Pazar Saat : 13:00 Yer : Kadıköy Et ve Balık Kurumu önü
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/baslik_01.png) |
Çok Okunanlar |
|
|
|