EMO İstanbul Şube Bülteninin 54. Sayısı hazırlandı ve üyelerimizin adreslerine gönderimi sürüyor. Üç ayda bir yayımlanan EMO İstanbul Şube Bülteninin bu sayısında Şube faaliyetlerine ilişkin haberlerin yanı sıra söyleşiler, mühendislik ve meslek hayatımızı ilgilendiren teknik yazılar ve kültür sanat etkinlikleri bu sayıda da yer alıyor. TMMOB Yasa taslağının dosya konusu olduğu bülteni incelemek için duyurumuzun devamına bakınız.
BÜLTENİ PDF OLARAK OKUMAK İÇİN TIKLAYIN BÜLTENİN FLASH VERSİYONU İÇİN TIKLAYIN
|