`WIN 2013 Uluslararası Endüstriyel Otomasyon Fuarı` 21-24 Mart 2013 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde düzenleniyor. Fuar kapsamında Şubemiz standı (10 Hall - 12 Hall Geçiş Koridoru`nda) üyelerimize ve katılımcılara hizmet verecektir. Fuar etkinlikleri kapsamında Şubemiz tarafından panel ve seminer verilecektir. Etkinliklerin detaylarını duyurumuzun devamında bulabilirsiniz.
PANEL : BİNALARIN ELEKTRİK KAYNAKLI YANGINDAN KORUNMASI Tarih : 23 Mart 2013 Cumartesi Saat : 13:00-15:00 Panel Yöneticisi : S.Nur Güleç (EMO İst. Şb. Y.K. Bşk. Yrd) Yer: Karadeniz Salonu PANEL KONULARI
Elektrik Tesisatı ve Yangın Güvenliği, Yangına Karşı Güvenli Kablolar Sabri Günaydın (EMO Üyesi - EMO Eğitmeni) Binaların Korunmasında Algılama Sistemleri ve Yangından Kaçış Haluk Yanık (EMO Üyesi)
SEMİNER : ELEKTRİK TESİSLERİNDE YILDIRIMDAN KORUNMA VE TOPRAKLAMANIN ÖNEMİ
Tarih : 24 Mart 2013 Pazar Saat :13:00-16:00 Semineri veren : Prof. Dr. Özcan Kalenderli (EMO Üyesi) Yer: Karadeniz Salonu
|