![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
Elektrik, Elektronik, Kontrol, Haberleşme, Telekomünikasyon ve Biyomedikal Mühendisliği öğrencileri EMO-GENÇ tanışma çayında bir araya geliyor. 29 Mart 2013 Cuma günü Şubemizde yapılacak tanışma etkinliğine tüm öğrenci üyelerimizi bekliyoruz.
ETKİNLİK DETAYLARI Tarih : 29 Mart 2013 Cuma Saat : 19:00 Yer : EMO İstanbul Şubesi Konferans Salonu
![](https://www.emo.org.tr/resimler/baslik_01.png) |
Fotoğraflar |
|
|
|
|
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/baslik_01.png) |
Çok Okunanlar |
|
|
|