Şubemiz Kadıköy ve Kartal Temsilciliklerinin birleştirilmesi ile oluşturulan Anadolu Yakası Temsilciliğimiz için, 30 Mart 2013 Cumartesi günü saat 16:00‘da Anadolu Yakası Temsilciliğimizde açılış töreni ve kokteyl yapılacaktır. Katılımınızı bekliyoruz.
Tarih : 30 Mart 2013 Cumartesi Saat : 16:00 Yer : EMO Anadolu Yakası Temsilciliği Adres : Kozyatağı Mh. (Çardak) Güven Sk. Şaşmaz Sitesi B-1 Blok No : 2 Daire : 10 - Kadıköy/İstanbul (Kozyatağı Metro Durağı - Nida Kule Karşısı) Kroki için tıklayın
![](https://www.emo.org.tr/resimler/baslik_01.png) |
Fotoğraflar |
|
|
|
|
|