|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
İSTANBUL ETO`DAN ŞUBEMİZE ZİYARET 17.03.2022 |
| |
| İstanbul Elektrik Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkarlar Odası heyeti 17 Mart 2022 günü Şubemize ziyarette bulundu. Sayın Haluk Bozali başkanlığındaki heyet ile Şubemiz 43. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Saadet Nuruilah Güleç arasında gerçekleşen görüşmede karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
HÜR DÜŞÜNCE DERNEĞİ`NDEN ŞUBEMİZE ZİYARET 17.03.2022 |
| |
| Hür Düşünce Derneği heyeti 17 Mart 2022 günü Şubemize ziyarette bulundu. Dernek Başkanı Sayın Süleyman Aksoy ve beraberindeki heyet ile Şubemiz 43. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Saadet Nuruilah Güleç arasında gündeme ileşkin ve enerji politikalarına ilişkin karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
NÜKLEER ENERJİ PANELİ 16.03.2022 |
| |
| IEEE İTÜ PES Komitesi tarafından düzenlenen Nükleer Enerji Paneli, 16 Mart 2022 Çarşamba günü EEB Ömer Korzay Konferans Salonun`da gerçekleşecek. Panelde nükleer enerji ve santraller ile ilgili olumlu ve olumsuz fikirlerin paylaşılması, fayda-zarar analizi ile konunun tartışılmasını, nükleer enerjiyi kullanmalı mıyız, kullanmamalı mıyız? ` sorularının cevaplanacağı etkinliğin başlangıç saati 18.00. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
NÜKLEER ENERJİ PANELİ 16.03.2022 |
| |
| IEEE İTÜ PES Komitesi tarafından 16 Mart 2022 Perşembe günü İTÜ Maslak yerleşkesinde Nükleer Enerji Paneli düzenlendi. Şubemiz Yönetim Kurulu Başkanı Saadet Nuruilah Güleç`in de katılım sağladığı ve söz aldığı panel, konuşmacıların sunumlarının ardından gerçekleşen soru cevap kısmıyla sona erdi. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
SAVAŞA HAYIR 25.02.2022 |
| |
| RUSYA’NIN UKRAYNA’YI İŞGALİ, NATO’NUN RUSYA’YI KUŞATMASI!
SAVAŞA ve İŞGALE HAYIR!
Savaş başta Ukrayna ve Rusya halkları olmak üzere bölge halklarının tümünü etkileyecektir.
NATO’nun Rusya’yı kuşatma, Rusya’nın Ukrayna’yı işgal girişimi, emperyalistlerin çıkarlarının çatışması insanlığı öldürmekte, bölgeyi felakete sürüklemektedir.
Rusya saldırılarını derhal durdurmalı, NATO Rusya’yı kuşatma ve bölgeyi ateşe atma planlarından vazgeçmelidir.
Savaşa Hayır,
İnsanlık Barış ile Var olur. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
ŞUBE YÖNETİM KURULU`NDAN ZORUNLU AÇIKLAMA 25.02.2022 |
| |
| |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
EMO İSTANBUL ŞUBESİ 43. OLAĞAN GENEL KURULU VE SEÇİMLER 25.02.2022 |
| |
| EMO İstanbul Şubesi 43. Olağan Genel Kurulu ve Seçimler
Genel Kurul:
26 Şubat 2022 Cumartesi / Saat: 10.00-18.00
Şişli Cemil Candaş Kent Kültür Merkezi
SEÇİMLER:
27 Şubat 2022 Pazar / 09.00-17.00
Nişantaşı Nuri Akın Anadolu Lisesi |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
EMO İSTANBUL ŞUBESİ 43. OLAĞAN GENEL KURULU 22.02.2022 |
| |
| Şubemiz 43. Çalışma Dönemi Olağan Genel Kurul ve Seçimleri 19-20 Şubat 2022 tarihlerinde Elektrik Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi Hizmet Binası Cumhuriyet Cad. Adlı Han No:173 K:1 Harbiye-İstanbul adresinde çoğunluklu olarak, çoğunluk sağlanamadığı takdirde, Genel Kurulun 26 Şubat 2022 Cumartesi günü 10.00-18.00 saatleri arasında Cemil Candaş Kent Kültür Merkezi 19 Mayıs Mh. Halaskargazi Cd. No:168, Şişli-İstanbul adresinde çoğunluk aranmadan, seçimler ise 27 Şubat 2022 Pazar günü 09.00-17.00 saatleri arasında Nişantaşı Nuri Akın Anadolu Lisesi Maçka Cad. No:8 Şişli-İstanbul adresinde aşağıda belirtilen gündem çerçevesinde yapılacaktır. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
EMO İSTANBUL ŞUBESİ 43. OLAĞAN GENEL KURUL VE SEÇİMLERİNE İLİŞKİN DUYURU 11.02.2022 |
| |
| Sayın Üyemiz. 26-27 Şubat 2022 tarihlerinde gerçekleştirilecek Şubemiz 43. Olağan Genel Kurulu ve Seçimlerine ilişkin hazirun listeleri 12-13-14 Şubat 2022 tarihlerinde 08.00-17.00 saatleri arasında EMO İstanbul Şubemiz’de (Ergenekon Mahallesi, Cumhuriyet Cad. No.173 K.1 Harbiye - Şişli / İstanbul) askıya çıkarılacaktır. Bilgilerinize sunarız. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
ŞUBE BAŞKANIMIZ SOL TV`DE 07.02.2022 |
| |
| Şubemiz YK Başkanı Cemil Kocatepe, 1 Ocak 2022 tarihinden itibaren yürürlüğe giren elektrikte kademeli tarife uygulaması ve elektrik kesintilerine ilişkin SOL TV`nin konuğu oldu. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
MÜHENDİSLİK GELİŞTİRME SEMİNERLERİ 07.02.2022 |
| |
| Şubemiz tarafından düzenlenen Mühendislik Geliştirme Seminerleri`nde bu hafta Elektrik Mühendisi Serdar Paker`in sunumu ve İşçi Sağlığı ve İş Güvenliğinde Elektrik Kaynaklı Tehlikeler başlıklı seminer 09 Şubat 2022 Çarşamba günü saat 20.30`da Zoom üzerinden çevrimiçi olarak gerçekleştirilecektir. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
ŞUBE BAŞKANIMIZ CEMİL KOCATEPE TV100 KANALI`NDA 07.02.2022 |
| |
| Şubemiz 42. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Kocatepe, 1 Ocak 2022 tarihinden itibaren yürürlüğe giren elektrikte kademeli tarife uygulamasındaki son duruma ilişkin TV 100 Kanalı`na konuk oldu. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
ŞUBE BAŞKANIMIZ GÖKHAN KAZBEK`İN KONUĞU OLDU 05.02.2022 |
| |
| Şubemiz YK Başkanı Cemil Kocatepe, 1 Ocak 2022 tarihinden itibaren yürürlüğe giren elektrikte kademeli tarife uygulamalarına ve enerji politikalerına ilişkin 20.01.2022 tarihinde SOL TV`de Gökhan Kazbek`in konuğu oldu. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
IŞIK VE VERİ BAĞLANTILI AYDINLATMA TEKNOLOJİLERİ SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ 31.01.2022 |
| |
| Şubemiz tarafından düzenlenen olan Işık ve Veri Bağlantılı Aydınlatma Teknolojileri başlıklı seminer Elektrik ve Elektronik Mühendisi Sayın Çağdaş Baytekin`in sunumuyla 02 Şubat 2022 Çarşamba günü saat 21.00`da EMO İstanbul TV Youtube kanalı üzerinden yayınlanacakdı. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
ELEKTRİK DEPOLAMA SİSTEMLERİ SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ 31.01.2022 |
| |
| Şubemiz tarafından düzenlenecek olan Elektrik Depolama Sistemleri, AC-DC Dönüştürücüler başlıklı seminer Elektrik ve Elektronik Mühendisi Prof. Dr. İbrahim Sefa`nın sunumuyla 04 Şubat 2022 Cuma günü saat 21.00`da EMO İstanbul TV Youtube kanalı üzerinden yayınlandı. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
SİNEMA ATÖLYESİ: MILOS FORMAN 31.01.2022 |
| |
| Şubemiz Sinema Atölyesi tarafından gerçekleştirilen `Yönetmen Tanıtımları; MILOS FORMAN` başlıklı etkinlik Tanju Akleman & M. Demir Gürsoytrak`ın sunumlarıyla 06 Şubat 2022 Pazar günü saat 21.00`da Zoom üzerinden gerçekleştirildi. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
MÜHENDİSLİK GELİŞTİRME SEMİNERLERİNİN ÜÇÜNCÜSÜ GERÇEKLEŞTİRİLDİ 25.01.2022 |
| |
| Şubemiz tarafından Mühendislik Geliştirme Seminerleri kapsamında düzenlenen ELEKTRİK TESİSATLARINDA KESTİRİMCİ BAKIM Semineri Elektrik Mühendisi Eray Yağız`ın sunumuyla 26 Ocak 2022 Çarşamba günü saat 20:30 da ZOOM üzerinden gerçekleştirildi. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
ŞUBE BAŞKANIMIZ CEMİL KOCATEPE HABERLER.COM`UN KONUĞU KONUĞU OLDU 22.01.2022 |
| |
| Şubemiz YK Başkanı Cemil Kocatepe, 1 Ocak 2022 tarihinden itibaren yürürlüğe giren elektrikte kademeli tarife uygulamasına ilişkin Dicle Doğan`nın konuğu oldu. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
TOTALİTER REJİM & YAPI İRDELEMESİ BAŞLIKLI SİNEMA ATÖLYESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 20.01.2022 |
| |
| Şubemiz Sinema Atölyesi tarafından düzenlenen `Karşı Olmak, Karşı Durmak Üzerine: TOTALİTER REJİM & YAPI İRDELEMESİ` başlıklı etkinlik Tanju Akleman, M. Demir Gürsoytrak & Özgül Taşdemir`in sunumlarıyla 23 Ocak 2022 Pazar günü saat 21.00`da Zoom üzerinden gerçekleştirildi. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
ELEKTRİKLİ ARAÇLAR WEBİNARI GERÇEKLEŞTİRİLDİ 19.01.2022 |
| |
| Şubemiz tarafından düzenlenen Elektrikli Araçlarda Motor Trendleri ve Üretim Teknolojileri başlıklı seminer Sayın Abdullah Polat`ın sunumuyla 21 Ocak 2022 Cuma günü saat 21.00`da EMO İstanbul TV Youtube kanalı üzerinden yayınlandı. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |