BU YIL 3.SÜ YAPILAN PROJE YARIŞMASINDA DERECEYE GİREN PROJELERİ ÖDÜLLERİ 08 EYLÜL 2007 GECESİ YAPILAN TÖRENLE VERİLDİ.TÖRENDE TMMOB VE EMO YÖNETİCİLERİ İLE ÇOK SAYIDA DAVETLİ HAZIR BULUNDU.
21 Haziran 2007 tarihine kadar başvuran projelerin ön değerlendirmesi yapıldıktan sonra 27 Haziran 2007 tarihinde Şubemiz Tülin Aydın Eğitim Merkezi'nde yapılacaktır. Ön değerlendirmeden sonra Sunum sırası yine bu web sayfası üzerinden duyurulacaktır. Sunumlar başvuru koşullarında da belirtildiği gibi Powerpoint,Open Office Impress, Maket üzerinden gösterim, internet üzerinden uygulama şeklinde yapılabilir.
DAHA ÖNCE BAŞVURU YAPMIŞ OLANLAR DOKÜMANLARINI 21 HAZİRAN 2007 MESAİ BİTİMİNE KADAR YARIŞMA SEKRETERYASINA İLETMELİDİR. BAŞVURU YAPMAMIŞ OLANLAR İSE BAŞVURU FORMLARI İLE BİRLİKTE YİNE AYNI TARİHE KADAR PROJELERİNİ TESLİM ETMELİDİRLER.