Karar No : 1
Tayfun İşbilen`in toplantıya katılmama mazeretinin uygun bulunmasına,
|
Karar No : 2
27.02.2024 tarihinde x`in bilirkişi talebi dilekçesinin Bilirkişilik Komisyonu`na iletilmesine,
|
Karar No : 3
21.02.2024 tarihinde x tarafından iletilen bilirkişilik talebinin Bilirkişilik Komisyonu`na iletilmesine,
|
Karar No : 4
x‘in 122.02.2024 tarihli dilekçesine istinaden yatırmış olduğu x TL nin iadesine,
|
Karar No : 5
x‘in bilirkişilik talebine ilişkin x sicil numaralı üye x ve x sicil numaralı üye x`in görevlendirilmesine,
|
Karar No : 6
Kırklareli Kent Konseyi tarafından 06.02.2024 tarihinde iletilen genel kurul delegesinin belirlenmesi konulu dilekçenin Trakya Temsiliğine iletilmesine,
|
Karar No : 7
Şube Çalışma Programının oluşturulması için çalışmaların başlatılmasına, 8 Mart 2024 tarihine kadar üyelerden görüş ve önerilerin alınması için web, SMS ve sosyal medyadan duyuru yapılmasına,
|
Karar No : 8
Şube komisyonlarının kurulması için çalışma başlatılmasına, üyelerin hangi komisyonlarda görev alacaklarını belirlemek amacıyla web sitesi, SMS ve sosyal medya aracılığıyla duyuru yapılmasına,
|
Karar No : 9
Şube Elektronik MDK toplanması için çağrı yapılmasına, MDK çalışmalarını takip etmek üzere YK Başkan YardımcısıTayfun İşbilen`in görevlendirilmesine,
|
Karar No : 11
44. Dönem Şube EMO-Genç Meclisi çalışmalarını başlatmak üzere, 9 Mart 2024 tarihinde saat 13:30`da Şube Eğitim Salonunda bir toplantı organize edilmesine, toplantının öğrenci üyelere duyurulmasına,
|
Karar No : 12
Şubenin ve eğitim salonunun periyodik temizliği için bir temizlik firması ile anlaşılmasına, konu için yönetim kurulu sayman üyesi Reha Şen`in görevlendirilmesine
|
Karar No : 13
Şube Genel Kurulunda oy kullanan ve kullanmayan üyelerin tespiti için İlçe Seçim Kurulu`yla iletişime geçilmesine,
|
Karar No : 14
Aidat borcu olan veya aidat ödemeleri için üyelere ayda 1 kez hatırlatma mesajı gönderilmesine,
|
Karar No : 15
Şube personel ihtiyaçlarının belirlenmesi ve yeni dönem personel politikasının belirlenmesi için çalışma yapılmasına ve bu çalışmaların bir sonraki Yönetim Kurulu toplantısına sunulmasına oy birliğiyle karar verilmiştir.
|