![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/new_ribbon.png)
TMMOB ANTALYA İKK:KONYAALTI SAHİLİ ÖZEL İŞLETMELERE KURBAN EDİLİYOR
TMMOB Antalya İl Koordinasyon Kurulu tarafından `Konyaaltı Sahili Özel İşletmelere Kurban Ediliyor`başlıklı basın açıklaması 26.06.2024 tarihinde yapıldı.TMMOB Antalya İKK tarafından düzenlenen EMO Antalya Şube Başkanımız ve Antalya İKK Sekreteri Şaban TAT`ın yaptığı basın açıklamasında`Kıyılardan yararlanmada herkes eşittir ve özel işletme sahipleri tarafından vatandaşlarımızın sahil bandını ücretsiz kullanması anayasa ve kanunlara göre engellenemez`dedi. Basın açıklamasının tam metnine yazımız devamından ulaşabilirsiniz.
0
ATSO YÖNETİM KURULU ŞUBEMİZE ZİYARETTE BULUNDU.
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ali Bahar ve Yönetim Kurulu Üyeleri Hakan Pakalın, Mustafa Yayla, Özgür Karagöz, Boğaçhan Göksu, Genel Sekreter Aslı Şahin ve Danışman Ercan Mutlu 28 Mayıs 2024 tarihinde Meslek Odamızı ziyaret ettiler. Yönetim Kurulu Başkanımız Şaban Tat ile Yönetim Kurulumuzdan İbrahim Kaymaz, Ahmet Aydın ve Tevfik Tat`ın da katıldığı verimli toplantıda, önümüzdeki süreçte birlikte yapılabilecek proje ve çalışmalar üzerine fikir alış verişinde bulunuldu.
0
TEKNİK GEZİ DÜZENLENDİ
Antalya Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Fiberli Led Aydınlatma firmasına 17 Mayıs 2024 tarihinde teknik gezi düzenlendi.Etkinliğe Şube Başkanımız Şaban Tat, Yazmanımız Emre Eke ve üyelerimizin yanı sıra Akdeniz Üniversitesi ve Antalya Bilim Üniver. EMO-Genç üyelerimiz de katılım sağladılar.Tesisin mekanik üretim, elektronik üretim ve showroom kısımları gezildikten sonra teknik ve arge çalışmaları, projelendirme ve saha uygulamaları hakkında katılımcılara bilgilendirmede bulunuldu. LED aydınlatmanın üretim ve uygulama prosedürlerini dikkatle inceleme fırsatı sunan bu verimli teknik gezimiz, soru-cevap kısmının ardından tamamlandı.
0
|
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/baslik_01.png) |
Etkinlikler |
|
|
Temmuz 2024 |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
PTS |
SL |
ÇRŞ |
PRŞ |
CUM |
CTS |
PAZ |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
28 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 29 | 15 | 16 | | 18 | 19 | 20 | 21 | 30 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 31 | 29 | 30 | 31 | 01 | 02 | 03 | 04 | 32 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 33 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 34 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 35 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 01 |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
| ![](https://www.emo.org.tr/resimler/icon_ay_8.gif) ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) ![](https://www.emo.org.tr/resimler/icon_ay_9.gif) ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) ![](https://www.emo.org.tr/resimler/icon_ay_10.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/baslik_01.png) |
Bilgi Edinme |
|
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/baslik_01.png) |
e-Liste |
|
Odamız duyurularının düzenli olarak e-posta hesabınıza gönderilmesini istiyorsanız; Lütfen adınızı ve e-posta adresinizi giriniz. |
|
|
![ÜYELERİMİZE İNDİRİM YAPAN FİRMALAR](https://www.emo.org.tr/ekler/3e4391e4c2e773c_ek.gif)
|
![ŞUBEMİZ MİSEM EĞİTİMLERİ](https://www.emo.org.tr/ekler/593b994c938dec7_ek.gif)
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
- Haberler
- Duyurular
- Oda Görüşleri/Raporlar
- Basın Açıklamaları
- Yazılı Basında
- Görsel Basında
- Basından
- Yitirdiklerimiz
- Tümü
|
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
AŞURE İKRAMIMIZA TÜM ÜYELERİMİZ DAVETLİDİR «Yeni» 16.07.2024 |
| |
|
Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz aşure ikramımız bu yıl 23 Temmuz 2024 Salı günü 17:00-19:00 saatleri arasında Şube Hizmet Binamızda düzenlenecektir. Meslektaşlarımız arasında birlik ve beraberliği arttıracağına inandığımız Aşure İkramımıza tüm üyelerimiz davetlidir. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
ŞUBE BAŞKANIMIZ ŞABAN TAT BİLİMİN IŞIĞINDA PROGRAMINA KONUK OLDU. 11.07.2024 |
| |
|
Şube Başkanımız Şaban TAT, Bilimin Işığında programına konuk oldu ve Işık TUNÇEL`in gündeme ilişkin sorularını yanıtladı. Programda enerjinin doğru kullanımı, enerji tasarrufu ve elektrik zamları konularında bilgilendirmede bulunuldu. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
KEKOVA MAVİ YOLCULUK GEZİSİNDE BULUŞALIM! 09.07.2024 |
| |
|
21 Temmuz 2024 Pazar günü, muhteşem doğasıyla kendine hayran bırakan Antalya`nın Demre ilçesi Çayağzı bölgesinden Kekova tekne turu düzenlenecektir. Kontenjanı sınırlı sayıda olan geziye katılmak isteyen üyelerimizin Şubemize kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Kayıt, araç kalkış noktası ve detaylı bilgiyi haberimizin devamında bulabilirsiniz. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ MEZUNİYET ETKİNLİĞİ 02.07.2024 |
| |
|
Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Şaban TAT, Yönetim Kurulu Üyemiz Ozan ÇOPUR ve Teknik Müdürümüz Niyazi İL ile birlikte, 02 Temmuz 2024 tarihinde Akdeniz Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü mezuniyet etkinliğine katıldılar. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
KADIN ÜYELERİMİZLE MASAL ETKİNLİĞİNDE BULUŞTUK 01.07.2024 |
| |
|
Şubemiz Kadın Mühendislerin Komisyonu tarafından, kadınların sağlık ve iş yaşamındaki farkındalıklarını artırmak amacıyla, 29 Haziran 2024 Cumartesi günü saat 13:30 da Berna EVREN in anlatımıyla kadın üyelerimize masal anlatma etkinliği yapıldı. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
ŞUBEMİZDE YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 29.06.2024 |
| |
|
MİSEM kapsamında Yüksek Gerilim Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Eğitimi 26-27-28 Haziran 2024 tarihlerinde Şubemizde gerçekleşti. MİSEM eğitmeni üyemiz Elektrik Mühendisi Ahmet UĞUR tarafından sunulan eğitime 19 üyemiz katıldı. Eğitim, son gününde katılımcılara Şubemiz laboratuvarında YG malzemeleri ve manevralar hakkında verilen pratik eğitimle tamamlandı. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
AKDENİZ EDAŞ YÖNETİMİ İLE TOPLANTI YAPILDI 28.06.2024 |
| |
|
Şube Başkanımız Şaban TAT, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Seyit Çağrı YILDIRIM, İbrahim KAYMAZ ve Şubemiz SMM Komisyonu Başkanı Rüştü BEKDİKHAN, komisyon üyesi Salih CANKARA oluşan bir heyetin katıldığı, Akdeniz EDAŞ Genel Müdürü İlkay BAYDAR ve yöneticilerinden Pervin ACAR, Serkan KÜKREK’in yer aldığı 27 Haziran 2024 Perşembe günü ortak toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda Altıntaş’ta trafo yerleri ile ilgili yaşanan krizin çözümü ve SMM üyelerimizin yaşadıkları sorunlar ve bu sorunlara yönelik çözüm önerileri ele alındı. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
Tüm Haberler
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
MİSEM KAPSAMINDA ŞUBEMİZDE YAPILMASI PLANLANAN EĞİTİMLER 08.04.2022 |
| |
|
Şubemiz eğitim çalışmaları çerçevesinde, MİSEM bünyesinde 2024 yılı Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarına ait Antalya Şubemiz tarafından yüz yüze yapılması planlanan eğitimlere ve eğitim tarihlerine yazımızın devamında ulaşabilirsiniz. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
ÜYELERİMİZE İNDİRİM YAPAN FİRMALAR 06.07.2021 |
| |
|
Şube Yönetim Kurulumuzun yapmış olduğu protokoller sonucunda çeşitli kurum ve kuruluşlardan şube üyelerimize sağlanan indirim oranları ektedir. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI`NDAN ÇALIŞMA İZİN GÖREV BELGELERİNE İLİŞKİN YENİ GENELGE 02.05.2021 |
| |
|
Tam Kapanma sürecinde Görev belgesine ilişkin yeni genelge yayımlanmış olup, muafiyet alanındaki işkolları için `MANUEL çalışma izni görev belgesi formunun` geçerlilik süresi 7 Mayis Cuma günü saat 24.00`e kadar uzatılmıştır. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
2021 YILI ÜYELİK AİDATLARI DUYURUSU 30.11.2020 |
| |
|
Elektrik Mühendisleri Odası 47. Olağan Genel Kurulu`nda, 2021 yılı için üye aidat bedeli aylık 25 TL olarak belirlenmiştir. Halen aylık 18 TL olarak uygulanan aidat borçlarının yılsonuna kadar ödenmemesi halinde ise 2021 yılı itibarıyla geçmiş yıllara dönük aidat bedelleri de 25 TL üzerinden hesaplanacaktır. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
ODAMIZCA PLANLANAN WEBINAR EĞİTİMLERİ 19.04.2020 |
| |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/resim_logo_15.png) |
TMMOB Elektrik Mühendisleri Odamızın eğitim çalışmaları çerçevesinde, 2020 yılında yapılması planlanan online WEBINAR eğitimlerine ve eğitim tarihlerine yazımızın devamında ulaşabilirsiniz. Katılmak istediğiniz eğitimin yanındaki linke tıklayarak başvuru yapabilirsiniz. Yeni eğitimler planlandıkça web sayfamız güncellenmektedir. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
TİYATRO OYUNU: AZINLIK 08.06.2012 |
| |
|
15 Haziran 2012 Cuma günü saat:21:00`da Levent Kırca ve tiyatro ekibi tarafından Antalya Konyaaltı Açık Hava Tiyatro Sahnesi’nde “Azınlık” adlı tiyatro gösteresi üyelerimize ücretsiz olarak sahnelenecektir. Selim Gül’ün yazdığı, Levent Kırca ve ekibinin oynadığı iki perdelik Azınlık adlı oyunu izlemek isteyen üyelerimiz Şubemizden bilet temin edebilir. (Not: Biletler sınırlı sayıdadır.) |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
ALAÇATI-ÇEŞME-KUŞADASI-EFES-ŞİRİNCE GEZİSİ 08.06.2012 |
| |
|
Babalar Günü`ne özel 16-17 Haziran 2012 tarihlerinde İzmir/Alaçatı-Çeşme-Kuşadası-Efes ve Şirince’ ye gezi düzenlenecektir. Katılımın sınırlı sayıda olan geziye katılmak isteyen üyelerimizin 14 Haziran 2012 Perşembe günü saat:16:00’a kadar Şubemize kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Ekstralar hariç, konaklama, ulaşım, bir kahvaltı ve bir akşam yemeği 90 TL/kişi`dir. Kayıt, araç kalkış noktası ve gezi programına ilişkin detaylı bilgiyi haberimizin devamında bulabilirsiniz. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
Tüm Duyurular
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/baslik_01.png) |
İletişim Bilgileri |
|
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/baslik_01.png) |
İletişim Formu |
|
|
TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI ANTALYA ŞUBESİ |
Adres: |
MELTEM MAHALLESİ 3. CD. 3808 SK. NO:20 - ANTALYA |
Telefon: |
+90 242 2376045
|
Faks: |
+90 242 2376047
|
GSM: |
+90 530 7730944
|
GSM: |
+90 530 7730943
|
e-posta: |
antalya@emo.org.tr |
KEP: |
|
|
|
|
|
|
|
|