MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · MİSEM Giriş Sayfası

 MİSEM

   · 

MİSEM HAKKINDA

   · 

MİSEM MEVZUATI

   · 

MİSEM HABERLER

 

 
EĞİTİMLER

   · 

SMM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

BİLİŞİM GÜVENLİĞİ

   · 

BİLGİSAYAR

   · 

SEMİNERLER

   · 

DİL EĞİTİMİ

 

 
EĞİTİM PROGRAMI

   · 

EĞİTİMLER

   · 

DÜZENLENECEK EĞİTİMLER

   · 

DÜZENLENMİŞ OLAN EĞİTİMLER

 

 
MİSEM DIŞI EĞİTİM PROGRAMI

   · 

EĞİTİMLER

   · 

DÜZENLENECEK EĞİTİMLER

   · 

DÜZENLENMİŞ OLAN EĞİTİMLER

 
MİSEM ONLİNE BAŞVURU

DİĞER EĞİTİMLER ONLİNE BAŞVURU

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

DÜZENLENECEK EĞİTİMLER


 

ASANSÖR SMM EĞİTİMİ

27.05.2019 - 31.05.2019 İZMİR ŞUBE

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

29.05.2019 - 31.05.2019 İZMİR ŞUBE

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

29.05.2019 - 31.05.2019 ANKARA ŞUBE

 

KATODİK KORUMA EĞİTİMİ

29.05.2019 - 31.05.2019 BURSA ŞUBE (BALIKESİR TEMSİLCİLİĞİ)

 

PLC TEMEL EĞİTİMİ

10.06.2019 - 14.06.2019 İZMİR ŞUBE

 

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ

12.06.2019 - 14.06.2019 İZMİR ŞUBE

 

AYDINLATMA TEMELLERİ VE UYGULAMALARI EĞİTİMİ

12.06.2019 - 14.06.2019 İSTANBUL ŞUBE

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

12.06.2019 - 14.06.2019 ANTALYA ŞUBE

 

REAKTİF GÜÇ KOMPANZASYONU ve HARMONİKLER EĞİTİMİ

12.06.2019 - 13.06.2019 ANTALYA ŞUBE (ISPARTA TEMSİLCİLİĞİ)

 

ENERJİ KİMLİK BELGESİ UZMANI EĞİTİMİ

12.06.2019 - 14.06.2019 MERSİN ŞUBE

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

12.06.2019 - 14.06.2019 BURSA ŞUBE

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

12.06.2019 - 14.06.2019 KOCAELİ ŞUBE

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

12.06.2019 - 14.06.2019 DENİZLİ ŞUBE

 

ASANSÖR SMM EĞİTİMİ

12.06.2019 - 16.06.2019 ANKARA ŞUBE

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

12.06.2019 - 14.06.2019 ESKİŞEHİR ŞUBE

 

BEP-TR II ORYANTASYON EĞİTİMİ

14.06.2019 - 14.06.2019 ANTALYA ŞUBE

 

ELEKTRİK İÇ TESİSLERİNİN DENETİMİ VE RAPORLAMA EĞİTİMİ

14.06.2019 - 15.06.2019 ADANA ŞUBE (HATAY TEMSİLCİLİĞİ)

 

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ

14.06.2019 - 16.06.2019 ANKARA ŞUBE (SİVAS TEMSİLCİLİĞİ)

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

17.06.2019 - 19.06.2019 İSTANBUL ŞUBE (ÇERKEZKÖY TEMSİLCİLİĞİ)

 

PATLAYICI ORTAMLARDA ELEKTRİKSEL GÜVENLİK TEMEL EĞİTİMİ

18.06.2019 - 19.06.2019 ANTALYA ŞUBE

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

18.06.2019 - 20.06.2019 MERSİN ŞUBE

 

GÜNEŞ ENERJİSİ SİSTEMLERİ TESİSATI EĞİTİMİ

19.06.2019 - 22.06.2019 İZMİR ŞUBE

 

ELEKTRİK İÇ TESİSLERİNİN DENETİMİ VE RAPORLAMA EĞİTİMİ

19.06.2019 - 20.06.2019 ANTALYA ŞUBE (BURDUR TEMSİLCİLİĞİ)

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

19.06.2019 - 21.06.2019 DENİZLİ ŞUBE (BODRUM TEMSİLCİLİĞİ)

 

KATODİK KORUMA EĞİTİMİ

19.06.2019 - 21.06.2019 KOCAELİ ŞUBE (GEBZE TEMSİLCİLİĞİ)

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

19.06.2019 - 21.06.2019 İSTANBUL ŞUBE

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

19.06.2019 - 21.06.2019 KOCAELİ ŞUBE (DÜZCE TEMSİLCİLİĞİ)

 

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ

19.06.2019 - 21.06.2019 ANKARA ŞUBE

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

20.06.2019 - 22.06.2019 GAZİANTEP ŞUBE (KAHRAMANMARAŞ TEMSİLCİLİĞİ)

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

21.06.2019 - 23.06.2019 İZMİR ŞUBE

 

ELEKTRİK İÇ TESİSLERİNİN DENETİMİ VE RAPORLAMA EĞİTİMİ

21.06.2019 - 22.06.2019 TRABZON ŞUBE

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

21.06.2019 - 23.06.2019 ANKARA ŞUBE (ERZURUM TEMSİLCİLİĞİ)

 

YANGIN ALGILAMA ve UYARMA SİSTEMLERİ EĞİTİMİ

24.06.2019 - 26.06.2019 İZMİR ŞUBE

 

GÜVENLİK SİSTEMLERİ, PROJELENDİRME ve UYGULAMALARI EĞİTİMİ

25.06.2019 - 27.06.2019 ANTALYA ŞUBE

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

26.06.2019 - 28.06.2019 İZMİR ŞUBE

 

BİYOGAZ ENERJİSİ SİSTEMLERİ TESİSATI EĞİTİMİ

26.06.2019 - 29.06.2019 İZMİR ŞUBE

 

REAKTİF GÜÇ KOMPANZASYONU ve HARMONİKLER EĞİTİMİ

26.06.2019 - 27.06.2019 KOCAELİ ŞUBE (SAKARYA TEMSİLCİLİĞİ)

 

ELEKTRİK İÇ TESİSLERİNİN DENETİMİ VE RAPORLAMA EĞİTİMİ

26.06.2019 - 27.06.2019 MERSİN ŞUBE

 

GÜNEŞ ENERJİSİ SİSTEMLERİ TESİSATI EĞİTİMİ

26.06.2019 - 29.06.2019 DİYARBAKIR ŞUBE

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

26.06.2019 - 28.06.2019 İSTANBUL ŞUBE

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

26.06.2019 - 28.06.2019 BURSA ŞUBE (ÇANAKKALE TEMSİLCİLİĞİ)

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

26.06.2019 - 28.06.2019 ANKARA ŞUBE

 

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ

27.06.2019 - 29.06.2019 SAMSUN ŞUBE

 

PATLAYICI ORTAMLARDA ELEKTRİKSEL GÜVENLİK TEMEL EĞİTİMİ

28.06.2019 - 29.06.2019 GAZİANTEP ŞUBE

 

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ

01.07.2019 - 03.07.2019 MERSİN ŞUBE (KARAMAN TEMSİLCİLİĞİ)

 

ENERJİ NAKİL HATLARI (36 kV`a KADAR) PROJE EĞİTİMİ

01.07.2019 - 06.07.2019 ANTALYA ŞUBE

 

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ

03.07.2019 - 05.07.2019 İZMİR ŞUBE

 

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ

03.07.2019 - 05.07.2019 DENİZLİ ŞUBE

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

03.07.2019 - 05.07.2019 ANKARA ŞUBE

 

ELEKTRİK İÇ TESİSLERİNİN DENETİMİ VE RAPORLAMA EĞİTİMİ

04.07.2019 - 05.07.2019 İSTANBUL ŞUBE

 

TRAFO MERKEZLERİ TASARIMI (36kV`a kadar) EĞİTİMİ

04.07.2019 - 05.07.2019 BURSA ŞUBE (ÇANAKKALE TEMSİLCİLİĞİ)

 

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ

04.07.2019 - 06.07.2019 MERSİN ŞUBE (NİĞDE TEMSİLCİLİĞİ)

 

BEP-TR II ORYANTASYON EĞİTİMİ

05.07.2019 - 05.07.2019 İZMİR ŞUBE

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

05.07.2019 - 07.07.2019 ANKARA ŞUBE (KASTAMONU TEMSİLCİLİĞİ)

 

ENERJİ KİMLİK BELGESİ UZMANI EĞİTİMİ

08.07.2019 - 10.07.2019 İSTANBUL ŞUBE

 

ELEKTRİK İÇ TESİSLERİ PROJE HAZIRLAMA EĞİTİMİ

08.07.2019 - 09.07.2019 ANTALYA ŞUBE (ISPARTA TEMSİLCİLİĞİ)

 

ENERJİ KİMLİK BELGESİ UZMANI EĞİTİMİ

08.07.2019 - 10.07.2019 BURSA ŞUBE

 

BİLİRKİŞİLİK TEMEL EĞİTİMİ

09.07.2019 - 12.07.2019 İSTANBUL ŞUBE

 

GÜNEŞ ENERJİSİ SİSTEMLERİ TESİSATI EĞİTİMİ

09.07.2019 - 12.07.2019 KOCAELİ ŞUBE (SAKARYA TEMSİLCİLİĞİ)

 

GÜNEŞ ENERJİSİ SİSTEMLERİ TESİSATI EĞİTİMİ

10.07.2019 - 13.07.2019 İZMİR ŞUBE

 

PATLAYICI ORTAMLARDA ELEKTRİKSEL GÜVENLİK TEMEL EĞİTİMİ

10.07.2019 - 11.07.2019 KOCAELİ ŞUBE

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

10.07.2019 - 12.07.2019 ANTALYA ŞUBE (ALANYA TEMSİLCİLİĞİ)

 

ENERJİ KİMLİK BELGESİ UZMANI EĞİTİMİ

10.07.2019 - 12.07.2019 ANKARA ŞUBE

 

ŞANTİYE ŞEFLİĞİ EĞİTİMİ

10.07.2019 - 12.07.2019 KOCAELİ ŞUBE (GEBZE TEMSİLCİLİĞİ)

 

ENERJİ KİMLİK BELGESİ UZMANI EĞİTİMİ

11.07.2019 - 13.07.2019 İZMİR ŞUBE

 

ELEKTRİK İÇ TESİSLERİNİN DENETİMİ VE RAPORLAMA EĞİTİMİ

11.07.2019 - 12.07.2019 DENİZLİ ŞUBE (BODRUM TEMSİLCİLİĞİ)

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

12.07.2019 - 14.07.2019 ANKARA ŞUBE (AFYONKARAHİSAR TEMSİLCİLİĞİ)

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

16.07.2019 - 18.07.2019 MERSİN ŞUBE

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

16.07.2019 - 18.07.2019 KOCAELİ ŞUBE (DÜZCE TEMSİLCİLİĞİ)

 

ASANSÖR YETKİLİ SERVİS TEKNİK SORUMLUSU EĞİTİMİ

17.07.2019 - 19.07.2019 İZMİR ŞUBE

 

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ

17.07.2019 - 19.07.2019 ANKARA ŞUBE

 

BİLİRKİŞİLİK TEMEL EĞİTİMİ

17.07.2019 - 20.07.2019 ANTALYA ŞUBE

 

ELEKTRİK İÇ TESİSLERİNİN DENETİMİ VE RAPORLAMA EĞİTİMİ

18.07.2019 - 19.07.2019 İZMİR ŞUBE

 

ENERJİ KİMLİK BELGESİ UZMANI EĞİTİMİ

19.07.2019 - 21.07.2019 TRABZON ŞUBE

 

DAĞITIM ŞEBEKELERİ PROJE EĞİTİMİ

22.07.2019 - 26.07.2019 ANTALYA ŞUBE

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

24.07.2019 - 26.07.2019 İZMİR ŞUBE

 

ŞANTİYE ŞEFLİĞİ EĞİTİMİ

24.07.2019 - 26.07.2019 MERSİN ŞUBE

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

24.07.2019 - 26.07.2019 ANKARA ŞUBE

 

REAKTİF GÜÇ KOMPANZASYONU ve HARMONİKLER EĞİTİMİ

25.07.2019 - 26.07.2019 İSTANBUL ŞUBE

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

26.07.2019 - 28.07.2019 ANKARA ŞUBE (ERZURUM TEMSİLCİLİĞİ)

 

ASANSÖR SMM EĞİTİMİ

29.07.2019 - 02.08.2019 ANTALYA ŞUBE

 

ENERJİ KİMLİK BELGESİ UZMANI EĞİTİMİ

29.07.2019 - 31.07.2019 ANTALYA ŞUBE (ALANYA TEMSİLCİLİĞİ)

 

KATODİK KORUMA EĞİTİMİ

31.07.2019 - 02.08.2019 ANKARA ŞUBE

 

ŞANTİYE ŞEFLİĞİ EĞİTİMİ

01.08.2019 - 03.08.2019 ANTALYA ŞUBE (BURDUR TEMSİLCİLİĞİ)

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

02.08.2019 - 04.08.2019 ANKARA ŞUBE (SİVAS TEMSİLCİLİĞİ)

 

ELEKTRİK ŞEBEKELERİNDE KORUMA EĞİTİMİ

05.08.2019 - 07.08.2019 ANTALYA ŞUBE

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

06.08.2019 - 08.08.2019 DENİZLİ ŞUBE

 

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ

07.08.2019 - 09.08.2019 İZMİR ŞUBE

 

ŞANTİYE ŞEFLİĞİ EĞİTİMİ

19.08.2019 - 21.08.2019 İZMİR ŞUBE

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

21.08.2019 - 23.08.2019 DENİZLİ ŞUBE

 

KATODİK KORUMA EĞİTİMİ

21.08.2019 - 23.08.2019 ANTALYA ŞUBE

 

ASANSÖR SMM EĞİTİMİ

21.08.2019 - 25.08.2019 ANKARA ŞUBE

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

22.08.2019 - 26.08.2019 TRABZON ŞUBE

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

23.08.2019 - 25.08.2019 İZMİR ŞUBE

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

26.08.2019 - 28.08.2019 İZMİR ŞUBE

 

YANGIN ALGILAMA ve UYARMA SİSTEMLERİ EĞİTİMİ

26.08.2019 - 28.08.2019 ANTALYA ŞUBE

 

TRAFO MERKEZLERİ TASARIMI (36kV`a kadar) EĞİTİMİ

27.08.2019 - 28.08.2019 KOCAELİ ŞUBE (SAKARYA TEMSİLCİLİĞİ)

 

ELEKTRİK İÇ TESİSLERİ PROJE HAZIRLAMA EĞİTİMİ

27.08.2019 - 28.08.2019 MERSİN ŞUBE

 

PLC TEMEL EĞİTİMİ

02.09.2019 - 06.09.2019 İZMİR ŞUBE

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

04.09.2019 - 06.09.2019 ANTALYA ŞUBE (ISPARTA TEMSİLCİLİĞİ)

 

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ

04.09.2019 - 06.09.2019 İZMİR ŞUBE

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

04.09.2019 - 06.09.2019 MERSİN ŞUBE (KARAMAN TEMSİLCİLİĞİ)

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

04.09.2019 - 06.09.2019 ANKARA ŞUBE

 

ELEKTRİK İÇ TESİSLERİNİN DENETİMİ VE RAPORLAMA EĞİTİMİ

05.09.2019 - 06.09.2019 DENİZLİ ŞUBE

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

05.09.2019 - 07.09.2019 GAZİANTEP ŞUBE (ADIYAMAN TEMSİLCİLİĞİ)

 

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ

05.09.2019 - 07.09.2019 GAZİANTEP ŞUBE

 

ELEKTRİK İÇ TESİSLERİNİN DENETİMİ VE RAPORLAMA EĞİTİMİ

06.09.2019 - 07.09.2019 BURSA ŞUBE

 

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ

06.09.2019 - 08.09.2019 ANKARA ŞUBE (AFYONKARAHİSAR TEMSİLCİLİĞİ)

 

BİLİRKİŞİLİK TEMEL EĞİTİMİ

06.09.2019 - 09.09.2019 DİYARBAKIR ŞUBE

 

PLC TEMEL EĞİTİMİ

09.09.2019 - 13.09.2019 ANTALYA ŞUBE

 

GÜNEŞ ENERJİSİ SİSTEMLERİ TESİSATI EĞİTİMİ

10.09.2019 - 13.09.2019 DENİZLİ ŞUBE

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

11.09.2019 - 13.09.2019 KOCAELİ ŞUBE (ZONGULDAK TEMSİLCİLİĞİ)

 

REAKTİF GÜÇ KOMPANZASYONU ve HARMONİKLER EĞİTİMİ

11.09.2019 - 13.09.2019 KOCAELİ ŞUBE

 

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ

11.09.2019 - 13.09.2019 ANKARA ŞUBE

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

11.09.2019 - 13.09.2019 BURSA ŞUBE

 

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ

11.09.2019 - 13.09.2019 İSTANBUL ŞUBE

 

GÜNEŞ ENERJİSİ SİSTEMLERİ TESİSATI EĞİTİMİ

11.09.2019 - 14.09.2019 İZMİR ŞUBE

 

ENERJİ KİMLİK BELGESİ UZMANI EĞİTİMİ

12.09.2019 - 14.09.2019 İZMİR ŞUBE

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

12.09.2019 - 14.09.2019 DİYARBAKIR ŞUBE (VAN TEMSİLCİLİĞİ)

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

12.09.2019 - 14.09.2019 ESKİŞEHİR ŞUBE

 

TRAFO MERKEZLERİ TASARIMI (36kV`a kadar) EĞİTİMİ

13.09.2019 - 14.09.2019 ADANA ŞUBE

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

13.09.2019 - 15.09.2019 ANKARA ŞUBE (KASTAMONU TEMSİLCİLİĞİ)

 

ASANSÖR SMM EĞİTİMİ

16.09.2019 - 20.09.2019 İSTANBUL ŞUBE

 

ENERJİ NAKİL HATLARI (36 kV`a KADAR) PROJE EĞİTİMİ

16.09.2019 - 21.09.2019 İZMİR ŞUBE

 

GÜNEŞ ENERJİSİ SİSTEMLERİ TESİSATI EĞİTİMİ

17.09.2019 - 20.09.2019 MERSİN ŞUBE

 

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ

18.09.2019 - 20.09.2019 ANTALYA ŞUBE

 

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ

18.09.2019 - 20.09.2019 DENİZLİ ŞUBE

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

18.09.2019 - 20.09.2019 ANKARA ŞUBE

 

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ

19.09.2019 - 21.09.2019 DİYARBAKIR ŞUBE

 

ELEKTRİK İÇ TESİSLERİNİN DENETİMİ VE RAPORLAMA EĞİTİMİ

19.09.2019 - 21.09.2019 İZMİR ŞUBE

 

BİLİRKİŞİLİK TEMEL EĞİTİMİ

19.09.2019 - 21.09.2019 GAZİANTEP ŞUBE

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

20.09.2019 - 22.09.2019 ADANA ŞUBE

 

KATODİK KORUMA EĞİTİMİ

21.09.2019 - 23.09.2019 TRABZON ŞUBE

 

BİLİRKİŞİLİK TEMEL EĞİTİMİ

21.09.2019 - 24.09.2019 ANKARA ŞUBE

 

REAKTİF GÜÇ KOMPANZASYONU ve HARMONİKLER EĞİTİMİ

23.09.2019 - 24.09.2019 ANTALYA ŞUBE (ALANYA TEMSİLCİLİĞİ)

 

BİLİRKİŞİLİK TEMEL EĞİTİMİ

23.09.2019 - 26.09.2019 BURSA ŞUBE

 

ELEKTRİK İÇ TESİSLERİ PROJE HAZIRLAMA EĞİTİMİ

25.09.2019 - 26.09.2019 ANKARA ŞUBE

 

ELEKTRİK İÇ TESİSLERİNİN DENETİMİ VE RAPORLAMA EĞİTİMİ

25.09.2019 - 26.09.2019 ANTALYA ŞUBE

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

25.09.2019 - 27.09.2019 İZMİR ŞUBE

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

25.09.2019 - 27.09.2019 İSTANBUL ŞUBE

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

25.09.2019 - 27.09.2019 MERSİN ŞUBE (NİĞDE TEMSİLCİLİĞİ)

 

TRAFO MERKEZLERİ TASARIMI (36kV`a kadar) EĞİTİMİ

26.09.2019 - 27.09.2019 DENİZLİ ŞUBE

 

ENERJİ KİMLİK BELGESİ UZMANI EĞİTİMİ

26.09.2019 - 28.09.2019 DİYARBAKIR ŞUBE

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

26.09.2019 - 28.09.2019 SAMSUN ŞUBE

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

26.09.2019 - 28.09.2019 GAZİANTEP ŞUBE (ADIYAMAN TEMSİLCİLİĞİ)

 

YANGIN ALGILAMA ve UYARMA SİSTEMLERİ EĞİTİMİ

27.09.2019 - 29.09.2019 ANKARA ŞUBE

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

27.09.2019 - 29.09.2019 ANKARA ŞUBE (NEVŞEHİR TEMSİLCİLİĞİ)

 

BİLİRKİŞİLİK TEMEL EĞİTİMİ

01.10.2019 - 04.10.2019 MERSİN ŞUBE

 

GÜNEŞ ENERJİSİ SİSTEMLERİ TESİSATI EĞİTİMİ

01.10.2019 - 04.10.2019 ANKARA ŞUBE

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

02.10.2019 - 04.10.2019 DENİZLİ ŞUBE

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

02.10.2019 - 04.10.2019 BURSA ŞUBE

 

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ

02.10.2019 - 04.10.2019 İZMİR ŞUBE

 

ELEKTRİK İÇ TESİSLERİNİN DENETİMİ VE RAPORLAMA EĞİTİMİ

03.10.2019 - 04.10.2019 İSTANBUL ŞUBE

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

03.10.2019 - 05.10.2019 DİYARBAKIR ŞUBE (VAN TEMSİLCİLİĞİ)

 

REAKTİF GÜÇ KOMPANZASYONU ve HARMONİKLER EĞİTİMİ

04.10.2019 - 05.10.2019 ADANA ŞUBE (İSKENDERUN TEMSİLCİLİĞİ)

 

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ

04.10.2019 - 06.10.2019 ANKARA ŞUBE (KAYSERİ TEMSİLCİLİĞİ)

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

04.10.2019 - 06.10.2019 ANKARA ŞUBE (SİVAS TEMSİLCİLİĞİ)

 

ELEKTRİK İÇ TESİSLERİ PROJE HAZIRLAMA EĞİTİMİ

07.10.2019 - 08.10.2019 İZMİR ŞUBE

 

ENERJİ KİMLİK BELGESİ UZMANI EĞİTİMİ

07.10.2019 - 09.10.2019 BURSA ŞUBE

 

BİLİRKİŞİLİK TEMEL EĞİTİMİ

07.10.2019 - 10.10.2019 İZMİR ŞUBE

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

09.10.2019 - 11.10.2019 İSTANBUL ŞUBE

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

09.10.2019 - 11.10.2019 ANTALYA ŞUBE

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

09.10.2019 - 11.10.2019 KOCAELİ ŞUBE (GEBZE TEMSİLCİLİĞİ)

 

ENERJİ KİMLİK BELGESİ UZMANI EĞİTİMİ

09.10.2019 - 11.10.2019 DENİZLİ ŞUBE

 

ASANSÖR SMM EĞİTİMİ

09.10.2019 - 13.10.2019 MERSİN ŞUBE (NİĞDE TEMSİLCİLİĞİ)

 

ASANSÖR SMM EĞİTİMİ

09.10.2019 - 13.10.2019 ANKARA ŞUBE

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

10.10.2019 - 12.10.2019 DİYARBAKIR ŞUBE

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

11.10.2019 - 13.10.2019 İZMİR ŞUBE

 

BEP-TR II ORYANTASYON EĞİTİMİ

12.10.2019 - 12.10.2019 ANTALYA ŞUBE (BURDUR TEMSİLCİLİĞİ)

 

ELEKTRİK İÇ TESİSLERİ PROJE HAZIRLAMA EĞİTİMİ

14.10.2019 - 15.10.2019 ANTALYA ŞUBE (ALANYA TEMSİLCİLİĞİ)

 

ASANSÖR SMM EĞİTİMİ

14.10.2019 - 18.10.2019 BURSA ŞUBE

 

BİLİRKİŞİLİK TEMEL EĞİTİMİ

15.10.2019 - 18.10.2019 İSTANBUL ŞUBE (KADIKÖY TEMSİLCİLİĞİ)

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

16.10.2019 - 18.10.2019 İSTANBUL ŞUBE

 

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ

16.10.2019 - 18.10.2019 ANKARA ŞUBE

 

BİLİRKİŞİLİK TEMEL EĞİTİMİ

16.10.2019 - 19.10.2019 ANTALYA ŞUBE

 

REAKTİF GÜÇ KOMPANZASYONU ve HARMONİKLER EĞİTİMİ

17.10.2019 - 18.10.2019 MERSİN ŞUBE

 

ENERJİ KİMLİK BELGESİ UZMANI EĞİTİMİ

17.10.2019 - 19.10.2019 GAZİANTEP ŞUBE (ADIYAMAN TEMSİLCİLİĞİ)

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

17.10.2019 - 19.10.2019 ESKİŞEHİR ŞUBE

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

17.10.2019 - 19.10.2019 DENİZLİ ŞUBE

 

BİLİRKİŞİLİK TEMEL EĞİTİMİ

17.10.2019 - 20.10.2019 ADANA ŞUBE

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

22.10.2019 - 24.10.2019 KOCAELİ ŞUBE

 

ENERJİ KİMLİK BELGESİ UZMANI EĞİTİMİ

22.10.2019 - 24.10.2019 ANTALYA ŞUBE

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

23.10.2019 - 25.10.2019 DİYARBAKIR ŞUBE

 

KATODİK KORUMA EĞİTİMİ

23.10.2019 - 25.10.2019 DENİZLİ ŞUBE

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

23.10.2019 - 25.10.2019 ANKARA ŞUBE

 

ASANSÖR SMM EĞİTİMİ

23.10.2019 - 27.10.2019 MERSİN ŞUBE (KARAMAN TEMSİLCİLİĞİ)

 

GÜNEŞ ENERJİSİ SİSTEMLERİ TESİSATI EĞİTİMİ

23.10.2019 - 26.10.2019 İZMİR ŞUBE

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

24.10.2019 - 26.10.2019 SAMSUN ŞUBE

 

BEP-TR II ORYANTASYON EĞİTİMİ

25.10.2019 - 25.10.2019 ANTALYA ŞUBE

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

30.10.2019 - 01.11.2019 İZMİR ŞUBE

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

30.10.2019 - 01.11.2019 ANKARA ŞUBE

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

01.11.2019 - 03.11.2019 ANKARA ŞUBE (AFYONKARAHİSAR TEMSİLCİLİĞİ)

 

ELEKTRİK ŞEBEKELERİNDE KORUMA EĞİTİMİ

04.11.2019 - 06.11.2019 İZMİR ŞUBE

 

BİLİRKİŞİLİK TEMEL EĞİTİMİ

04.11.2019 - 07.11.2019 İZMİR ŞUBE

 

TRAFO MERKEZLERİ TASARIMI (36kV`a kadar) EĞİTİMİ

06.11.2019 - 07.11.2019 MERSİN ŞUBE

 

TRAFO MERKEZLERİ TASARIMI (36kV`a kadar) EĞİTİMİ

06.11.2019 - 07.11.2019 ANTALYA ŞUBE

 

KATODİK KORUMA EĞİTİMİ

06.11.2019 - 08.11.2019 ANKARA ŞUBE

 

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ

06.11.2019 - 08.11.2019 DENİZLİ ŞUBE

Sayfayı Yazdır



 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2019 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18



Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
KEY İnternet Hizmetleri