![](https://www.emo.org.tr/resimler/etkinlik_logolar/tn/128_10_33_16.jpg)
![](https://www.emo.org.tr/resimler/etkinlik_afisler/tn/128_10_14_12.jpg)
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/resim_10_04.gif) |
ÖĞRENCİ PROJE SERGİSİ DESTEK KOŞULLARI
![](/resimler/saydam.gif)
Proje desteği isteyen katılımcıların, 01 Nisan 2011 tarihine kadar Proje Desteği İstek Formu`nu doldurarak Şubemize teslim etmeleri gerekmektedir. İnternet sayfamızdaki Öğrenci Proje Yarışması sayfasında yer alan Proje Desteği İstek Formu doldurulurken aşağıdaki noktalara dikkat edilmelidir. - Proje adı yazılmalı.
- Proje kısaca tanıtılmalı.
- Projenin gerçekleştirilmesi aşamasında izlenecek yol ve yöntem anlatılmalı.
- Eğer isteniyorsa, laboratuvar ve teknik danışman desteği belirtilmeli.
- Proje bütçesi ayrıntılı olarak verilmelidir.
|