![](https://www.emo.org.tr/resimler/etkinlik_logolar/tn/106_09_14_48.jpg)
![](https://www.emo.org.tr/resimler/etkinlik_afisler/tn/106_11_29_51.jpg)
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/resim_10_04.gif) |
ELEKTRİK-ELEKTRONİK-BİLGİSAYAR VE BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ 13. ULUSAL KONGRESİ VE FUARI GENEL BİLGİLER
![](/resimler/saydam.gif)
Teknolojide Buluşuyoruz Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) tarafından her 2 yılda bir düzenlenmekte olan Elektrik-Elektronik, Bilgisayar ve Biyomedikal Mühendisliği Ulusal Kongresi bu kez Ankara‘da ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezinde "Teknolojide Buluşuyoruz" ana teması ile düzenlenecektir . 13. EEBBM Ulusal Kongresi, ODTÜ Elektrik ve Elektronik Mühendisliği ve Bilgisayar Mühendisliği Bölümlerinin işbirliği ile gerçekleştirilecektir . Her Ulusal Kongre‘de olduğu gibi birçok üniversite ve sanayi kuruluşu da organizasyonda yer alacak ve katkıda bulunacak, böylelikle konuların tüm ilgilileri ortak bir zeminde buluşmuş olacaklardır.
|