![](https://www.emo.org.tr/resimler/etkinlik_logolar/tn/15_16_21_41.jpg)
![](https://www.emo.org.tr/resimler/etkinlik_afisler/tn/15_21_11_23.jpg)
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/resim_10_04.gif) |
II.PROJE YARIŞMASI KATILIM KOŞULLARI
![](/resimler/saydam.gif)
- EMO İSTANBUL ŞUBESİ 2005-2006 Öğretim Yılı Proje Yarışması’na 2005-2006 öğretim yılında İstanbul’da Elektrik-Elektronik-Bilgisayar-Haberleşme-Kontrol Mühendisliği eğitimi veren bölümlerin son sınıf lisans öğrencileri bitirme projesi/ödevi/çalışması ile katılabilirler.
- Yarışmaya bireysel veya grup projeleri katılabilir. Grup projeleri başarılı olduğu takdirde ödül proje grubuna verilecektir. Yarışmaya grup olarak katılan projeler başvuru formuna tüm grup üyelerinin iletişim bilgilerini yazmalıdırlar.
- Yarışmaya katılım Proje Yöneticisi onayıyla gerçekleşmelidir.
- Yarışmaya katılacak projeler özgün olmalıdır.
- Yarışmaya gönderilen projeler iade edilmez. EMO İstanbul Şubesi uygun gördüğü projeleri kendi yayın organlarında ve internet sitesinde isim belirtmek kaydı ile yayınlayabilir. Ancak projelerin tüm hakları proje sahibine/sahiplerine aittir.
- Projeler yazım kurallarına ve proje teslim koşullarına uymak zorundadır.
- Projenin istendiği takdirde Değerlendirme Kurulu önünde sunumu yapılmalıdır.
- Ödül kazanan her katılımcı ödülünü alacağı tarihte mezun olmuşsa odaya kaydını yaptırmalı, mezun olamamışsa öğrenci belgesini yarışma sekreteryasına teslim etmelidir.
- EMO İstanbul Şubesi 2005-2006 yılı Proje Yarışmasına katılan her katılımcı bu koşulları kabul etmiş sayılır.
|