Cumhuriyet Halk Partisi Mersin İl Başkanı Sayın Adil AKTAY TMMOB Mersin İl Koordinasyon Kurulu’nu,Mimarlar Odası Mersin Şubesi’nde ziyaret etti.Sonraki gün gerçekleştirilecek ‘Ekonomiyi sürüklendiği uçurumdan kurtarmak için yapılması gerekenler’ başlıklı toplantıya,Mersin İl Koordinasyon Kurulu’na bağlı oda yöneticilerini de davet eden Sayın AKTAY, kente ve ülke geneline dair ekonomik sorun ve çözüm önerilerinin konuşulacağı etkinlikte, İl Koordinasyon Kurulu’na bağlı odaların görüşlerini de almak istediklerini dile getirdi. Sonraki günde Oda Yöneticilerinin katıldığı toplantıda tüm sorunlar masaya yatırıldı.
|