Şubemizin 19-20 Ocak 2008 tarihinde yapılan 5. Olağan Genel Kurulu sonucunda oluşan yeni yönetim kurulu ilimizdeki kurum ve kuruluşlara tanışma ve nezaket ziyaretlerine devam ediyor.
06 Şubat Çarşamba günü Mersin Gazeteciler Cemiyeti ziyaret edildi. Oda-Medya ilişkilerinin dayanışma ve gerekliliği, ilimiz elektrik sorunları ve çözüm önerileri, ülke gündemi gereği nükleer santraller konularının ön plana çıktığı yararlı bir ziyaret toplantısı gerçekleştirilmiş oldu. Şube Yönetim Kurulu önümüzdeki günlerde söz konusu ziyaretlerine devam edecektir.
|