19-20 Ocak 2008 tarihlerinde yapılan 5. Dönem Olağan Genel Kurulu’nun ardından yapılan Yönetim Kurulu Toplantıları’ nda Şube Komisyonları ve Komisyon Üyeleri belirlendi. Oda-Üye ilişkisini güçlendirmek ve şube çalışmalarına katkıda bulunmak adına Şubemiz 5. dönem çalışmaları için oluşturulan 10 adet komisyon üyelerinin isimlerini yazımız devamında bulabilirsiniz.
5. DÖNEM KOMİSYONLARI SMM KOMİSYONU EĞİTİM KOMİSYONU ERDAL ÇAPAR ÖZGÜR ALPASLAN AHMET HELEZÜR SADIK ULAŞ NECMETTİN ASLAN CUMALİ YILMAZ ALTAN COŞAR ERTAN KARA MURAT ÖZER RAMAZAN AKBAŞ ÜNSAL CANÇOBAN AHMET GÜNÖZ ENERJİ KOMİSYONU BİLİŞİM VE İLETİŞİM KOMİSYONU SAFFET ÖZDEMİR CANER ÖZDEMİR DURAN ÖZER VEYSEL BAYSAL NUH ZİYAN UĞUR TULAY AYDIN AY DIN HAKAN İNANIR AHMET ALDANOĞLU CEVHER AK UMUT TEMİZKAN AHMET UYAR MELİH MUTLUAY İSMAİL HAKKI USLU HÜSEYİN ERDEM ASANSÖR KOMİSYONU ÖRGÜTLENME VE SOSYAL ETKİNLİKLER KOMİSYONU KAMER GÜLBEYAZ SEYFETTİN ATAR ZEYNEP YILMAZ NECATİ ŞAHİN EKREM ALİ ÜNEL NEDRET DURU BİLAL KÖNEN HAKAN İNANIR FATMA ŞAHİNKUŞ ALİ ENGİN AYHAN UMUT BEKİŞOĞLU UMUT TEMİZKAN FARUK EROĞLU PINAR ERTEKİN GÜRAY YILMAZ VAHAP DİNÇ ŞAHİN EMO GENÇ KOMİSYONU ODA-SANAYİ-ÜNİVERSİTE İŞBİRLİĞİ KOMİSYONU ALKAN ALKAYA KAMER GÜLBEYAZ SEYFETTİN ATAR SAFFET ÖZDEMİR RAMAZAN AKBAŞ DURAN ÖZER NİHAT ÖMÜR FETHİ DEĞİRMENCİ CEVHER AK KEMAL DÖLEK FERHAT BEKTAŞER DENİZ ÇETİNER GÜLLÜ GÜLTEKİN MURAT YÜCE MUSTAFA ALTUN VAHAP DİNÇ ŞAHİN ELEKTRONİK MESLEK DALI YAYIN KOMİSYONU KOMİSYONU CANER DOĞRU VEYSEL BAYSAL NEDİM ARDOĞA ADNAN ÇELİK İRFAN ATİZEL AHMET ALDANOĞLU NURETTİN DEĞİRMENCİ ZEYNEP YILMAZ İZZET GENCO GEDİK ENES YİĞİT TUS VE TOPRAKLAMA ÖLÇÜM METİN METE ÖZBİLEN KOMİSYONU ERDAL ÇAPAR SEYFETTİN ATAR ÖZGÜR ALPASLAN
|