Elektrik Elektronik ve Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinde okuyan EMO GENÇ öğrencileri kendi aralarında konular ve konuşmacılar belirleyerek belirli zamanlarda sunum yapma etkinliğine başladılar. Öğrencilerinin bilgilerini paylaşmayı, birbirleri ile olan iletişimlerini arttırmayı ve topluluk önünde sunum yapma yeteneklerini geliştirmeyi amaç edindikleri sunum yapma etkinliğinde, son olarak “JAVA sc ript ile Dinamik Web Sitesi Tasarımı” konusunda sunum yapıldı. 11 Mart 2008 Salı günü Mühendislik Fakültesi Konferans Salonu’nda Bilgisayar Mühendisliği 4. Sınıf Öğrencisi Okan YANIK tarafından yapılan sunum bir çok öğrencinin katılımı ve ilgisiyle izlendi. Etkinlik belirli zaman aralıklarıyla devam edecek.
|