SEKRETERYASI ŞUBEMİZ TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN İL KOORDİNASYON KURULU “MERSİN KENT SEMPOZYUMU” NU DÜZENLEYECEK
Sekreteryası şubemiz tarafından yürütülen TMMOB Mersin İl Koordinasyon Kurulu, yapılan 58 nolu toplantıda almış olduğu 249 nolu karar ile “Mersin Kent Sempozyumu” nu yapma kararını almıştır. 7-8 Kasım 2008 tarihinde Mimarlar Odası Mersin Şubesi Konferans Salonu’nda yapılacak sempozyum TMMOB tarafından da 565 nolu kararla uygun görülmüştür.