Şubemizin Form Elektrik Firması ile birlikte düzenleyeceği OG Dağıtım Sistemleri, Dijital Koruma Röleleri, Arıza Gösterge Düzenekleri konulu seminer 7 Nisan Pazartesi saat 13.30 da Yenişehir Belediyesi Konferans Salonu’nda yapılacak. Özellikle TEDAŞ çalışanı üyelerimiz ve orta gerilim işleriyle ilgili üyelerimizin katılarak önemli bilgiler edinebileceği seminerde konunun uzmanı kişilerce bilgi verilecek. Seminer 13.30-16.30 arasında devam edecek.
|