07 Nisan Pazartesi günü Yenişehir Belediyesi Konferans Salonu’nda “OG Dağıtım Sistemleri” konulu seminer, Ankara Form Elektrik firması ile birlikte gerçekleştirildi. 49 üyemizin katıldığı seminerde kuru tip trafolar, dijital koruma röleleri, arıza kaydı, arıza gösterge düzenekleri, polyester saha dağıtım panoları ve dizayn özellikleri, koruma elemanları, astronomik zaman saatleri ile ilgili bilgilendirme yapıldı. Seminerde üyelerimizin konulara olan ilgisi, yoğun soru-cevap trafiği yaşanmasıyla belirginleşti.
|