3 Nisan Perşembe günü Emo-Genç olarak, bölüm akademisyenlerinden Hüseyin Canbolat, Alkan Alkaya ve Cevher Ak'ın da katılımıyla ve teknik rehberliğiyle Tarsus'taki Kadıncık barajına teknik gezi yapıldı. Kadıncık 1 ve Kadıncık 2 barajları arasındaki tünel bağlantı gören EMO-Genç üyelerimiz barajın içinde epey gözlem yapma fırsatı bulundu. Eğlenerek bilgi sahibi olan EMO-Genç üyelerinin gezi etkinliğinde hem sosyal birliktelikler geliştirildi, paylaşımlar arttı hem de teorik olarak yeterli bilgiler, pratikte sınama ve görme şansı yarattı.
|